רפואת שיניים מתקדמת
לפרטים צרו קשר... 03-5583-622
 

איך תשיגו את החיוך המושלם?

כל צפייה בסרט אמריקאי מעלה בנו את השאלה- מדוע לנו אין שיניים לבנות? שינים לבנות הן לא המצאה של הוליווד אלא טיפול שניתן לבצע גם כאן ולהשיג את החיוך המושלם. מה כוללת הלבנת שיניים וכיצד יש להיערך לטיפול- במאמר שלפניכם.

 כולנו חולמים על מראה שיניים לבנות בדיוק כפי שאנו רואים בסדרות ובסרטים האמריקאים. בנינו, כמה פעמים ראיתם את ג'ק ניקולסון מככב בסרט עם שיניים צהובות? יש להניח שאף פעם לא. כולנו רוצים להוליווד, אבל היום כבר אין צורך לנסוע להוליווד על מנת ליהנות מטיפול הלבנת שיניים.לובן בשיניים במהלך ההלבנה מתרחש תהליך חמצון של הדנטין – השכבה הפנימית של השן. יש להביא בחשבון כי לאחר ביצוע ההלבנה עשויה להיות רגישות קלה בשיניים, אבל הרגישות עשויה לחלוף בתום כמה שעות. על מנת להביא לתוצאה הרצויה כדאי להימנע במהלך הטיפול משתיית משקאות המכילים קפאין או יין אדום.

מדוע חל שינוי בשיניים?

ככל שעובר הזמן, השיניים עשויות לשנות את צבען כתוצאה מניקוטין, קפאין, גנטיקה או שימוש בתרופות לעיתים קרובות. ככל שחל שינוי במצב השיניים, כך עולה הצורך לטפל בשיניים באמצעות הלבנה. הלבנת שיניים מקצועית תעניק לשיניים צבע יפה.

 לפני ההלבנה

לפני התחלת תהליך ההלבנה, כדאי לבצע ניקוי כללי אצל שיננית על מנת להרחיק את הלכלוך שהצטבר על השן ככל שעבר הזמן. כמו כן כדאי לבצע בדיקות רפואיות על מנת לשלול ריקבון שיניים או מחלת חניכיים. במידה ויש ריקבון או מחלת חניכיים, ההלבנה רק תגרום לבעיות גירוי. חיוך שיניים מושלםלפני התחלת הטיפול יש להגיע עם צילום על מנת שהרופא יוכל לבצע

  הלכה למעשה

למרות החששות מהטיפול, הלבנת שיניים אינו נחשב לטיפול כואב במיוחד. למעשה רוב מהטופלים מוצאים את עצמם נחים בשלווה על הכסא. הטיפול מתחיל כאשר הרופא מכניס חוסם לחניכיים וחושף את השיניים הנראות לעין. לאחר מכן, הרופא מכניס חוסם עם נוזלים לפה על מנת למנוע גירוי שעשוי להיגרם על ידי ג'ל ההלבנה. הג'ל מושם על האזור למשך זמן של חצי שעה בהתאם לשיטת הטיפול.

Image courtesy of Maggie Smith / FreeDigitalPhotos.net

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן