רפואת שיניים מתקדמת
לפרטים צרו קשר... 03-5583-622
 

השתלות שיניים

השתלת שיניים…להחזיר את החיוך לפנים !!

כולנו חולמים על פה מלא שיניים, וחיוך אסתטי, אך מה לעשות שישנם מקרים וסיבות לא מעטות המובילים למחסור בשיניים בניהם: טיפולי שורש שלא צלחו, ריקבון בשיניים, שחיקה, מחלות חניכיים, טראומה לשן (מכה, חבלה או תאונה) ועוד סיבות כאלה ואחרות.

מחסור בשיניים ללא ספק משפיע על המראה האסתטי של האדם, חוסר בשיניים מקשה ולו מעט על הדיבור ועל האכילה, ואף פוגע בביטחון העצמי שלנו.

אם בעבר הפתרון למחסור בשיניים היה שימוש בשיניים תותבות או גשר, אשר ידועים כפחות יעילים ואפקטיביים הן מבחינת הנוחות והנוחיות והן מבחינת המראה שלהם, היום המצב נראה שונה ומזהיר פנים הודות לטכנולוגיה הפורצת דרך בתחום רפואת השיניים, אשר מציעה השתלות שיניים כפתרון אפקטיבי, נוח ובטוח למחסור בשיניים, אשר מחזיק מעמד שנים ארוכות ומחזיר לשיניים את הביטחון שלהם.

השתלת שיניים נחשבת לטכניקה מובילה ומודרנית בתחום רפואת השיניים, אשר הפכו עם השנים לאחד הטיפולים הפופולאריים והנצפים ביותר בשנים האחרונות הודות ליתרונות הרבים הטמונים מאחורי שיטה זו.

ראשית כל השתלים יכולים להוות תחליף לאותם שיניים תותבות, או לחילופין לשמש כתמיכה לאותה תותבת רפויה או בלתי יציבה,  כך שהמטופל יכול לאכול ולדבר בלי כל חשש שמא התותבת תתרומם ממקומה (מצב מביל ומביש במקצת).

השתלים כשלעצמם תורמים למראה טבעי, ללא כל הבדלי צבע וגוון בין השתלים לבין השיניים הקיימות וכן הם ידועים כבעלי חוזק ועמידות, אשר מחזיקים מעמד שנים ארוכות.

יתרון נוסף ובולט אף הוא נעוץ בעובדה שהשתלת שיניים היא השיטה הנוחה, הטבעית והיעילה ביותר אשר ללא ספק מעלה את הביטחון העצמי ואת איכות החיים.

יתרה מכך, שיטת זאת של השתלת שיניים ידוע באמינותה הרבה ובאחזי הצלחה גבוהים במיוחד.

טיפולי השתלות שיניים הנם טיפולים מורכבים אשר נמשכים כחצי שנה ואף יותר, המתבצעים במספר שלבים, אשר בסיומם נהנה הפציינט מפה מלא בשיניים חזקות, לבנות ובוהקות, מאיכות חיים שונה ואחרת מזו שהכיר עד כה  ומביטחון עצמי גבוהה.

בשלב הראשוני יש לבצע פגישת ייעוץ בה רופא השיניים בוחן את מצב הפה והשיניים של הפציינט וכן נבדק מצבו הרפואי והכללי של המועמד להשתלת שיניים.

ולאחר שרופא השיניים אישר, שאכן ניתן לבצע השתלת שיניים על פי הצילומים והנתונים שבידיו והפציינט קיבל לידיו את כל המידע הדרוש והרלוונטי ניתן להתחיל בתהליך הטיפול.

השלב הראשון בטיפול הוא החדרת השתל הדנטלי (בורג העשוי מטיטניום), בשלב הזה רופא השיניים מחדיר את השתל אל תוך עצם הלסת על ידי ניתוב חור קטן בלסת בה השן חסרה.

שלב זה של הטיפול עורך בין שעה למספר שעות, כאשר הכל תלוי במספר השתלים המיועדים לביצוע, אשר בין הטיפול הראשון לשני יש צורך להמתין מספר חודשים בהם השתל נקלט ויתן לעבור לשלב הבא.

השלב השני בטיפול הוא חשיפתו של השתל הדנטלי, על ידי פעלה כירורגית פשוטה המתבצעת ע"י רופא השיניים והכנתו לשלב הסופי של הטיפול בו מותקן על גבי השתל מבנה וכתר חרסינה או גשר.

השתלת שינויים היא פעולה כירורגית מורכבת, על כן, ישנה חשיבות רבה בבחירת רופא השיניים המטפל.

על מנת ליהנות מטיפול איכותי ויעיל עם תוצאות מושלמות ישנו צורך לפנות לרופא שיניים מוסמך המתמחה בטיפולי השתלת שיניים.

על הרופא להיות בעל וותק וניסיון רב שנים, דבר אשר יעיד ללא ספק על מקצועיותו ומיומנותו, כמו כן, יש לוודא שלרשותו של הרופא עומד המכשור והחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר בתלום.

 

 

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן