רפואת שיניים מתקדמת
לפרטים צרו קשר... 03-5583-622
 

יישור שיניים –חיוך בפה מלא

רבים מכירים את התחושה של אי נעימות לחייך בפה מלא ולחשוף שיניים. חיוך חלקי מתפרש כחיוך שלא מגיע מכל הלב. אנשים בעלי שיניים עקומות מתביישים להראות את פרצופם בציבור מחשש שיצטרכו לחייך. במידה והם מחייכים הם לעולם לא ייחשפו את שיניהם . יישור שיניים הפך לפופולרי בשנים האחרונות, אנשים החליטו לחייך ללא בושה.

 כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה תהליך של יישור שיניים הפך פשוט מבוגרים וילדים פונים לקבלת טיפולי יישור שיניים בשאיפה לחזור ולחייך. כיום ניתן למצוא שיטות שונות ליישור שיניים. טיפול יישור שיניים אורך זמן אבל ההשקעה משתלמת. בסופו של דבר מתקבל חיוך מפה לפה החושף שיניים יפות.

 תהליך יישור שיניים –אצל אורתודנט בלבד

תהליך יישור שיניים נעשה אצל אורתודנט בלבד. אורתודנט הוא איש המומחה בתחום. הוא מוסמך לטפל בנושא יישור שיניים למבוגרים. אם תחליטו לפנות לקבלת טיפול יישור שיניים חובה לעשות זאת אצל אורתודנט בלבד. רופא השיניים אינו מוסמך לטפל בכם.אם אתם מתלבטים כדאי לערוך בדיקה מקיפה אודות הרופא. אפשר להיעזר בבני המשפחה וחברים כדי לגבש המלצות.

 יישור שיניים שקוף- מראה יפה

כיום עם התקדמות הטכנולוגיה ניתן להבחין בשיטות שונות ליישור שיניים.אחת השיטות המקובלת היא שיטה הנקראת בשם יישור שיניים שקוף .יישור שיניים שקוף כשמו כן הוא אי אפשר להבחין במתרחש בפה. אם אתם מתלבטים כדאי שתדעו יישור שיניים שרוף עובד בדיוק כמו יישור שיניים רגיל, ההבדל היחידי הוא שאף אחד לא מבחין במה שמתרחש בפה. אנשים נוהגים להעניק חשיבות רבה למראה החיצוני.

 אנשים עם פגמים בשינים כגון, רווח בשיניים או שיניים עקומות מתביישים לעיתים ללכת ברחוב מחשש ללעג כתוצאה מכך ביטחונכם העצמי נפגע. יישור שיניים שקוף יכול לגרום לעלייה בביטחון העצמי הוא פחות נראה לעין. כך ילדים לא נתפסים כמקור ללעג.

יישור שיניים, הוא עניין לא נעים אבל ההשקעה משתלמת.בתוך כמה חודשים ניתן לקבל בחזרה את החיוך וללכת בראש מורם ללא חששות. יישור שיניים שקוף, מקל על התהליך ותורם לעלייה בביטחון העצמי. יישור שיניים שקוף זאת השיטה מועדפת כיום על צעירים וילדים

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן