רפואת שיניים מתקדמת
לפרטים צרו קשר... 03-5583-622
 

מהו הליך יישור שיניים

יישור שיניים הוא כלי שיש לרופאי השיניים במטרה להעניק למטופלים איכות חיים טובה יותר. טיפול יישור שיניים מאפשר לאנשים לבצע פעולות יומיומיות כמו אכילה ודיבור, וכן מעניק מענה ראוי לצרכים אסתטיים. יישור שיניים מתבצע אך ורק על ידי אורתודנטים. הגיל המקובל להתחלת הטיפול הוא ,12 לעיתים יש צורך להתחיל את הטיפול מוקדם יותר. משך הטיפול נע בין שנה לשנתיים תלוי במקרה.

 יישור שיניים לילדים

המונח יישור שיניים מתקשר בדרך כלל עם ילדים. מדי יום אפשר לראות ילדים רבים מגיעים עם הוריהם למרפאות השיניים במטרה להתחיל תהליך של יישור שיניים לילדים . לדעת אורתודנטים יש להתחיל את הטיפול בגיל צעיר ולא לחכות עד לבגרות. ילדים רבים מנצלים את תקופת החופש הגדול כדי להתחיל בטיפולי יישור שיניים. תקופת החופש הגדול היא תקופה אידיאלית, שכן במהלכה הילדים שזקוקים ליישור שיניים אינם נמצאים במסגרת הבית ספרית ואינם חשופים להצקות מצד הילדים וכן יכולים להקדיש את כל זמנם לתשומת לב לטיפול. בשנים האחרונות יישור שיניים הפך לסמל סטטוס בקרב ילדים רבים.אם בעבר ילדים רבים התביישו לשים פלטה על השיניים והעדיפו להזניח את השיניים כיום המצב שונה לחלוטין. כיום, ישנן שיטות שונות כמו יישור שיניים שקוף שבו לא מבחינים בשינוי באסתטיקה של הפה והילדים יכולים להמשיך בחייהם ללא כל דאגות. השימוש הסיטות שונות הביא לעלייה בתחום יישור שיניים לילדים.יישור שיניים

 יישור שיניים למבוגרים

תעשיית יישור השיניים הולכת ומתפתחת ובשנים האחרונות אפשר לראות מבוגרים רבים המגיעים לטיפול יישור שיניים למבוגרים. אותם מבוגרים לא הגיעו כילדים לקבלת טיפול יישור שיניים מסיבות שונות. בין אם מדובר בסיבה כלכלית או בסיבה חברתית, אולם בשנים האחרונות חל שינוי וניתן לראות אנשים רבים מגיעים לטיפול אצל רופא שיניים בתל אביב. המונח יישור שיניים מתקשר בדרך כלל לגיל ההתבגרות מראה של ילדים עם פלטה הינו מראה מקובל, לעומת מבוגר שמסתובב ברחוב עם פלטה בשיניו.כתוצאה מהרצון לשפר את האסתטיקה של הפנים מבוגרים רבים פונים לתקן את העוול שנעשה להם כצעירים בבגרותם. בגלל הגיל בו מגיעים מבוגרים ליישור שיניים האורתודנטים משתמשים בטכניקות שונות של יישור שיניים למבוגרים כגון שיפור מתאר החניכיים והעצם התומכת את השיניים.

Image courtesy of Maggie Smith / FreeDigitalPhotos.net

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן