רפואת שיניים מתקדמת
לפרטים צרו קשר... 03-5583-622
 

ניתוח אף – לא לוקחים סיכון והולכים למקצועניים

ניתוח אף? רק אצל המומחים!

ניתוח אף נעשה על פי רוב משיקולים אסטטיים ופחות בריאותיים (על אף שלפעמים משולבים שני התחומים זה בזה). מסיבה זאת חושבים מטופלים כי ניתן לבחור רופא בצורה יותר שטחית ולא להתעכב על מומחיות וידע. אבל זו טעות. עבור ניתוח אף לא לוקחים סיכון והולכים למקצועניים. בכתבה שלפנינו נסביר את הסיבה.

חשיבות ניתוח אף

ניתוח אף נעשה כדי לתקן את מבנה האף הקיים או לשפר את צורתו עקב חבלה. תחום ניתוח זה הוא חלק מתחום הכירורגיה הפלסטית ונחשב לרפואה אסטטית. עם זאת היות והאף הוא איבר חשוב מאד בגוף האדם יש להתיחס לניתוח זה ברצינות הראויה, יש להבין כי מדובר בניתוח לכל דבר עם המשמעות הנלווית לצידה.

נשימות באף

האף הוא, ראשית כל, איבר הנשימה, וככזה עליו להחדיר לגוף חמצן. פגיעה באיבר כה עדין עלול לפגוע בתהליך הנשימה ולחבל במהלך הסינון שנעשה באף. מערות האף המרופדים בשערות מסננים את האויר הנכנס פנימה, אם גורמים להם נזק עלול להגרם בעיה בכל מערכת הנשימה.

האף הוא גם איבר ההרחה, ופגיעה באף עלול לפגוע גם במערכת זו. ללא חוש הריח אדם חש פגיעה קשה באיכות החיים וקושי להתמודד עם מצבים שונים.

בנוסף, היות והאף נמצא במרכז הפנים, הוא חלק משמעותי מאד בפנים של האדם. צורה לא הולמת של האף, או מעוותת מדי עלולה לגרום לעיוות בפנים, לפגיעה במערכת הלסת, האוזניים, השמיעה וההרחה.

גורמים אלו ועוד גורמים לנו להבין כי עם ניתוח אף לא לוקחים סיכון והולכים למקצועניים שיש להם ידע ונסיון.

השלכות נפשיות

מלבד ההשלכות הפיזיות שעלולות לנבוע עקב ניתוח אף לא מוצלח, עלולות להיות לכך גם השלכות נפשיות לא פשוטות. אדם שנפגע במהלך הניתוח ונגרום לו נזק או צלקת בפנים, יתקשה להתאושש בקלות ולחזור לשגרת החיים. לא נעים להסתובב עם אף פגוע בפני הציבור, ולסבול מעיניים שננעצות בתדהמה. לא קל להבין כי מכאן הדרך קלה מאד להתדרדרות נפשית על לבעיות דכאוניות והסתגרות בבית פנימה.

עכשיו גם אתם מבינים כי עם ניתוח אף לא משחקים – לא לוקחים סיכון והולכים למקצועניים במידה ואתם רוצים לבצע ניתוח אף מקצועי !

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן