רפואת שיניים מתקדמת
לפרטים צרו קשר... 03-5583-622
 

6 טיפים להשתלות שיניים

בשנים האחרונות הפכו השתלות שיניים לטיפולים שכיחים ביותר בתחום טיפולי השיניים מן הטעם הפשוט שמדובר בפתרון האסתטי והפונקציונלי ביותר עבור חלל הפה. הרבה אנשים אשר סבלו בעבר מחוסר שיניים טופלו בעזרת שיניים תותבות או גשרים, פתרון אשר אינו טיפל בשורש הבעיה עצמה, אלא היה פתרון ביניים בלבד.

באמצעות השתלות שיניים ניתן להשלים את חוסרי השיניים כאילו מעולם לא היה קיים והשיניים נראות ממש טבעיות ומעניקות תחושה נעימה וישימה למטופל. השתלות השיניים עמידות לאורך זמן רב, בריאות ומבחינה אסתטית נראות הרבה יותר טוב מאשר שיניים תותבות או גשרים.

לפיכך, אם וכאשר תזדקקו להשלמות שיניים או מראה אסתטי יותר ובטרם תבצעו השתלת השיניים חשוב שתשימו לב לטיפים הבאים שיחסכו לכם זמן וכסף מיותר.

כיצד מבוצעת השתלת השיניים

רגע לפני שאתם מחליטים על השתלת שיניים חשוב שתדעו מיהו הרופא אשר מבצע לכם את השתלת השיניים, באם יש לו ניסיון בתחום השתלות שיניים, האם עבר הכשרה והסמכה בתחום השתלות שיניים, באיזה ביה"ס למד ועוד. אל תתביישו לראות תעודות או לקבל שמות של ממליצים שעברו את טיפול השתלת השיניים. לדוגמה, רופא שיניים שלמד בירושלים באוניברסיטה העברית מגיע עם רזומה מכובד ואולי אף עם ידע מקצועי רחב יותר ממי שלמד באיזו מכללה אזוטרית ברחבי העולם.

מעקב קפדני לאורך השתלת השיניים

לאורך כל התהליך השתלת השיניים חשוב להיות במעקב קפדני עם רופא השיניים אשר ביצע את ההשתלה עצמה ולכן מומלץ לבצע זאת במקום אשר יהיה נגיש עבורכם ובו תוכלו לקבל מעטפת טיפולים מלאה ומעקב קפדני. אם אתם מתגוררים בירושלים אז כדאי לבחור השתלות שיניים בירושלים ולא לנסוע כל הדרך לצד השני של הארץ על מנת לחסוך כמה גרושים. זכרו כי יכולות לצוץ בעיות, כאבים ושאר מצבים המצריכים מעקב של רופא ורצוי שהוא יהיה קרוב. בכל הנוגע להשתלות, במידה ומתגלות בעיות בהשתלה עצמה יש לתת מענה מהיר.

באיזה שיטה מתבצעת השתלת השיניים

מאחר שקיימות מספר שיטות להשתלת שיניים הן כירורגיות והן שיקומיות חשוב לדעת בטרם השתלת השיניים באיזה שיטת השתלה הרופא יעשה לכם השתלת שיניים. ההחלטה על שיטת השתלת השינים צריכה להיות מותאמת למטופל ובהתאם לדרישות השיקומיות ומצב הפה של המטופל.

ישנה שיטת השתלת שיניים מיידית לאחר עקירת השיניים (נקראת גם העמסה מיידית) על מנת למנוע ניוון לסת מחוסרת שיניים וישנה שיטה שבה יהיה צורך בריפוי הלסת לאחר העקירה לכמה חודשים ורק לאחר מכן תבוצע השתלת שיניים. לכן חשוב לברר מבעוד מועד עם הרופא שלכם לגבי סוג ההשתלה שאתם עוברים.

מהם הסיכונים וסיכוי ההצלחה של השתלת שיניים

דבר חשוב ביותר הוא הסיכונים וההצלחה של השתלת השיניים. כמו בכל תהליך כירורגי יש סיכוי להתפתחות כאבים, נפיחות, חום, דימום קל וזיהומים. רוב תופעות הלוואי נעלמות תוך כמה ימים וניתנות לטיפול בעזרת משככי כאבים.

אך במידה וקיימים סיבוכים שונים כמו דלקת סביב השתל או חוסר קליטה של השתל במקום, יש לפנות לרופא במהירות ולעדכן אותו. עם השתלות שיניים בירושלים במרפאת השיניים שלכם תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומקצועיות.

הכנה להשתלת השיניים

רגע לפני ביצוע השתלת השיניים, חשוב שרופא השיניים שלכם יקבל תמונת מצב עדכנית לגבי מצבכם הבריאותי והגופני: האם אתם לוקחים תרופות באופן קבוע, אם כן אליכם לדווח לרופא שלכם על מנת שלא יהיו סיבוכים בהשתלה עצמה, האם אתם מעשנים, האם אתם סובלים ממחלות מסוימות כגון יתר לחץ דם ועוד פתולוגיות שונות העתידות לפגוע במאמצי ההשתלה.
לכן, חשוב לידע את הרופא שלכם על מצבכם הבריאותי והגופני כולל לקיחת תרופות וכל מחלה שיש שלכם על מנת שהשתלה לא תשפיע עליכם מבחינה בריאותית או תגרום לסיבוכים שונים.

רופא שיניים עם המלצות

איך אפשר לסיים טיפים והמלצות מבלי לבדוק המלצות על רופא השיניים. כאשר מדובר על פרוצדורות מורכבות אז רצוי למצוא רופא אמין, מקצועי ומומלץ שילווה אתכם לאורך התהליך. המלצות על רופאי שיניים ניתן למצוא בקלות. אם נמשיך עם הדוגמה שלנו של האדם אשר גר בעיר הקודש ומחפש השתלות שיניים בירושלים אז בוודאי שקבוצות פייסבוק, ביקורות בגוגל וכד' יספקו לכם מענה מצוין.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר

דילוג לתוכן